KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 16484330
nr 1648 4330
Etsningar
2 st, "Galatee & Paris". Bildmått: 41x47 cm, yttermått inklusive ram: 55x61 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 7 oktober 2024
kl 21:13:24
100 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
6
800 kr
800 kr
6
800 kr (Budbetjänt)
6
900 kr
900 kr
6
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
6
1.100 kr
6
1.200 kr
1.200 kr
6
1.200 kr (Budbetjänt)